Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Čtvrtá metoda léčby rakoviny

Čtvrtá metoda léčby rakoviny


V této knize Dr. Yoshimizu nastiňuje nové možnosti, které se otevírají před pacienty trpícími.
Patrně nejvýznamnějším počinem Dr. Yoshimizu je založení Nakamachi Garden (linie, kliniky specializované na techniky pro posílení imunitního systému. Kombinací moderní medicíny, aplikované termoterapie a speciálních dietních režimů dosáhl významných výsledků.
Roku 1981 se Dr. Yoshimizu stal zástupcem ředitele v Shinagawa Neurosurgical Hospital, po desetiletém působení se poté přesunul do centra v Yokohama General Hospital, nejprve na pozici specialisty na komplikované zákroky, nakonec do funkce ředitele.
Promoval na University of Medicine v Toho roku 1968, o pět let později dokončil druhý doktorát na University of Tokyo. Zde se soustředil především na studia neuropatologie a neurochirurgie, které poté sám vyučoval na Jichi Medieal School.
Bývalý ředitel významné japonské nemocnice Yokohama General Hospital Dr. Yoshimizu je specialistou v řadě medicfnských oborů.
NOBUHIRO YOSHIMIZU, M.D., Ph.D.
Například vyšší příjem rostlinné vlákniny snižuje riziko tlustého střeva. Jak velkou roli hraje v souvislosti s životní styl, názorně ilustruje i prudký nárůst počtu rakoviny plic v Japonsku, kde je největší procento v populaci na světě.....
lJestliže jeden z členů rodiny onemocní rakovinou, celá rodina prochází bolestivým obdobín. I proto musejí lidé porozumět tomu, co rakovina je, a snaží se jí předejít.
Každé třetí úmrtí je následkem rakoviny a očekává se, že v budooucnosti bude rakovinou trpět každý druhý člověk.
Poslední dvě jmenované choroby jsou způsobeny aterosklerózou a boj s rakovinou a kardiovaskulárními chorobami je tedy celonárodní záležitostí.
Třemi nejčastějšími příčinami úmrtí v Japonsku jsou dnes rakovina, infarkt myokardu a mozková mrtvice.
Čtvrtá medicína - termoterapie - pro záchranu pacientů s rakovinou

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz