Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Život bez bolesti

Život bez bolesti
Novinka

Lee Albert      
Rok vydání:2020
Vydavatelství:Eugenika      
ISBN:978-80-8100-623-0
Stran:176
Skladem:ano
Kategorie:Zdravotní cvičení, sport, rehabilitace
Léčení přírodními prostředky, herbáře
Kód:B33289


Sleva 10% - z ceny 248,00 Kč s DPH
Nová cena 223,00 Kč s 10% DPH


kusů


Příčinou téměř každé bolesti je svalová nerovnováha. To znamená, že některé svaly jsou zkrácené, zatímco jiné ochablé. V obou případech budou způsobovat napětí. Jednou z nejběžnějších příčin svalových nevyvážeností je špatné držení těla. Dokonce i když si myslíte, že máte správné držení těla, pravděpodobně tomu tak není. Mnoho nesprávných zakřivení netrénované oko nevidí. A co se týče vymlouvání se na věk, starší lidé nejsou ohnutí nebo pokřivení kvůli pokročilému věku, ale proto, že se křiví už dlouhou dobu.

Ale nevadí, vše se dá napravit!

Naše těla jsou nástroje vybavené k zázračné samoléčbě. Stačí vědět, kde jsou ta správná tlačítka a spínače a znát systém nazvaný Integrovaná polohová terapie. A s tím se zde seznámíte. Tyto jednoduché techniky se používají k tomu, aby jemně a rychle obnovily rovnováhu vašeho těla a zbavily vás bolesti.

Integrovaná polohová terapie může eliminovat nebo snížit bolest spojenou s mnoha běžnými potížemi, jako jsou bolesti hlavy a migrény, bolesti zad a krku, syndrom karpálního tunelu, omezená hybnost a sportovní poranění, syndrom horní hrudní apertury, ischias, zranění z jednostranného namáhání, fibromyalgie, tendonitida, plantární fasciitida a mnoho dalších. Tato kniha se zabývá třinácti nejběžnějšími potížemi. Dozvíte se, co přesně vám způsobuje bolesti, a získáte návod, jak se jich trvale zbavit. Léčebné postupy popsané v této příručce jsou založeny na třicetiletých klinických zkušenostech s úspěšnou léčbou desítek tisíc lidí. Jsou snadné a nezaberou moc času.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon +420 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2019, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz