Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Život po životě

Život po životě

Tato úchvatná Moodyho výpověď je dalším krokem k pochopení smyslu lidské existence a zároveň objasněním toho, jaký význam mají zážitky blízkosti smrti pro život každého z nás.
Autor této fascinující knihy poukazuje na další souvislosti, zejména v biblických textech a antické literatuře, a zveřejňuje některé názory církevních představitelů.
Zvláštní kapitola je věnována zkušenostem neúspěšných sebevrahů.
V knize přináší další důkazy existence života po smrti, zážitky absolutního osvícení a trvalého životního obratu lidí, kteří jím prošli, popis tzv. světelných měst a říše zmatených duchů.
Raymond Moody se sešel se stovkami lidí, kteří přežili tzv. klinickou smrt nebo se jiným způsobem ocitli na prahu smrti, a našel v jejich vyprávěních překvapující množství paralel a shodných prožitků.
Roku 1975 přišel se svou první knihou a poté následovala řada dalších, jejichž společným tématem byly zkušenosti prožitků blízkosti smrti.
Kniha je v pořadí druhým dílem světoznámého lékaře a filozofa Raymonda A. Moodyho, muže, který změnil pohled na život a na smrt.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz