Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Atlantis Angelis (Audio CD)

Atlantis Angelis (Audio CD)
Patrick Bernard      
Rok vydání:1989
Vydavatelství:Oreade Music      
Stran:8
Skladem:poslední kusy
Kategorie:Audio CD, DVD, CD-ROM
Meditace, mystika
Kód:CD0123


Sleva 7% - z ceny 490,00 Kč s DPH
Nová cena 456,00 Kč s 21% DPH


kusů

Since then, he has been a full-time producer/composer of devotional music, inspiring all listeners with his sweet & profound music of divine love.
In 1986, receiving Gayatri Mantra in Nabawip, India, from the great saint Srila Bhakti Raksak Sridhar Deva Goswami Maharaja, Patrick was initiated into the Gaudiya Vaisnavas School of bhakti-yoga propagated by Sri Caitanya Mahaprabhu, the 15th Century master of devotional ecstasy.
In 1974 Patrick came in contact with his spiritual master, Srila Bhaktivedanta Swami Prabhupada, who initiated him in Mantra-Yoga or chanting of the Holy Sound Vibrations.
SPIRITUAL PATH:
Adding to his music collection of 12 records, Patrick recently release a new book called "Music As Yoga, Discover the Healing Power of Sound".
Atlantis Angelis touched the heart of more than half of million people around the World! Since 1986 he has been a full-time producer/composer of devotional music, inspiring audiences everywhere with his sweet and profound music of divine love.
Patrick has remained a best seller in his category for many years.
Long before contemporary chant was trendy, Bernard was inspiring audiences with his powerful devotional compositions based on sacred Sanskrit, Latin and Hebrew writings.
O autorovi (anglicky):
Skladba č.8 Transcendentální cesta 7:45
Skladba č.7 HARMONY OF THE OM SPHERES 6:55
Skladba č.6 ATLANTIS ANGELIS 14:00
Skladba č.5 ANCIENT ATLANTEAN HEALING SOUNDS 8:38
Skladba č.4 OM MANI PADME HUM 9:45
Skladba č.3 OM NAMO BHAGAVATE VASUDEVAYA 5:55
Skladba č.2 JAYA RADHA MADHAVA 6:01
Skladba č.1 OM 2:42
Hudba je živoucí entita. Vede nás, budiž ji vzdán dík.
Ze směsi vjemů vyvěrá vnitřní vize. Hluboký poslech je obětí. Pomáhá nám překlenout neviditelné vzdálenosti, které nás dělí od živoucího světla. Vibrace tónů, bílých mystických sil, vstupují do duší bytostí a věcí a podmaňují si je. Srdce se otvírají, intuice se probouzí, celý svět spolupůsobí, vyzařuje tuto novou revoluci , v níž každá tvář je intimním společníkem Vysokých Frekvencí a nekonečné radosti.
"Hluboký poslech" je aktem lásky, cestou k realitě. Zvuky tónů můžeme spatřit, dotknout se jich. Uvolňují nás a léčí. Obrazy můžeme slyšet, hladí nás a přinášejí úlevu.
Píseň je loď, hudba je cesta, otevřená cesta, která vede do středu světla nového universálního vědomí.
Na tomto albu Patrick Bernard zpívá sanskrské mantry posvátné extáze a ukazuje nám nadčasovou moudrost védské tradice. Uvedené mantry jsou oduševnělé, univerzální, meditativní a velmi relaxační a přinášejí duchovní zážitek z hudby jako prostředku k znovusjednocení s božskou duší.
Hluboká spiritualita a léčivé podněty hudby Patricka Bernarda jsou velmi často vyhledávány lidmi, kterým není lhostejná kvalita života.
Toto album bylo dlouhou dobu bestsellerem na kanadském trhu s newage hudbou, záhy se stalo fenoménem i v sousedních Spojených státech.
Píseň universálního světla.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+
Zpět

Přihlášení
Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2016, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz