Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Pod tlakem – osm principů, jak zvládnout stres, plně využít svou energii a podat výkon tehdy, když na tom záleží

Pod tlakem – osm principů, jak zvládnout stres, plně využít svou energii a podat výkon tehdy, když na tom záleží
Novinka

Dr. Dave Alred, MBE.      
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Anag      
ISBN:978-80-7554-169-7
Stran:256
Skladem:ano
Kategorie:Emoce, podvědomí, sebepoznání
Motivace, úspěch, propagace
Psychologie, psychoterapie, psychiatrie
Kód:B32688
Podobné knihy:Jak na to - jak přežít všechno to, o čem si myslíte, že přežít nemůžete


Sleva 11% - z ceny 319,00 Kč s DPH
Nová cena 284,00 Kč s 10% DPH


kusů


Tlak představuje konstantu našeho života. Musíte stihnout uzávěrku, vystoupit před lidmi, ujmout se role hostitele na večírku – to všechno na vás vyvíjí tlak. Ale jak by se náš život změnil, kdybychom byli schopni využít tlak ke svému prospěchu a proměnit jej ve svou výhodu?

Ovládněte tlak a získáte výhodu. Schopnost zvládat zátěž je dovednost jako každá jiná. I sportovní hvězdy se v situacích, kdy jde o hodně, spoléhají na vyzkoušené a prověřené strategie a postupy. Pro mnohé z nich je úspěch spojen se jménem jediného muže dr. Dava Alreda, MBE., který se těší všeobecnému uznání jako jeden z nejlepších trenérů planety. Tento průkopník nových cest v oboru psychologie schopnosti podat výkon udělal z ragbisty Jonnyho Wilkinsona jednoho z nejobávanějších exekutorů trestných kopů a napomohl řadě fotbalistů z Premier League, špičkovým hráčům golfu a reprezentantům Anglie v kriketu podávat výkony na vrcholové úrovni.

Staňte se nejlepšími díky pochopení principu tlaku.

A nyní nám Dave Alred v této inspirující knize objasňuje osm průkopnických principů, jak toho dosáhnout. Kniha Pod tlakem se zabývá jednotlivými aspekty špičkové výkonnosti, od mentálního nastavení „bez limitů“ až po sílu a moc jazyka umožňující maximalizaci výkonu, a tak nám pomáhá být co nejúspěšnější v zaměstnání, při sportu i v soukromém životě. Přečtěte si ji – a už nikdy neminete cíl.

Dr. Dave Alred, MBE.,

je vynikající trenér a kouč, který pracoval se špičkovými světovými sportovními hvězdami, jednotlivci i týmy, které učil podat výkon v situacích, kdy vrcholí napětí. K jeho klientům patřili ragbisté Jonny Wilkinson, George Ford a Johnny Sexton, golfisté Padraig Harrington, Francesco Molinari a Brad Kennedy, fotbalisté Joe Cole a David James a také reprezentace England Rugby Union, ragbyová mužstva The British Lions, The Springboks a AFL West Coast Eagles (Austrálie), reprezentace Anglie v kriketu, tým British Judo a mužstva z fotbalové Premier League Manchester City, Sunderland, Watford a Newcastle. Alred je skutečný průkopník nových přístupů a mentálního nastavení umožňujících špičkový výkon. Dizertační práci na téma „Performing Under Pressure“ (Sportovní výkonnost v zátěžové situaci) obhájil a titul Ph.D. získal na Loughborough University. Byl přijat do The UK Coaching Hall of Fame, získal Mussabini Medal a je členem The ECB Elite Coaching Fellowship. V roce 2004 získal titul MBE.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2018, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz