Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Praktická urinoterapie

Praktická urinoterapie


Kniha Praktická urinoterapie, kterou napsala MUDr. Vilma Partyková, volně navazuje na autorčiny publikace o přírodních metodách prevence a léčení nemocí.

V nové knize MUDr. Partyková dopodrobna vysvětluje postupy pro zbavení se letitých usazenin v cévách, střevech, kloubech, lymfatických cestách, zažívacích orgánech, písku v ledvinách, kamenů v játrech a žlučníku.

Těžištěm knihy jsou pak praktické návody využití urinoterapie při infekcích, alergiích, žaludečně-střevních potížích, poruchách kosterního aparátu, očních, ušních potížích a při zákeřných nemocech, i takzvaně nevyléčitelných. Pozornost je věnována také prohloubení účinnosti urinoterapie užíváním včelích produktů a mumia.

MUDr. Vilma Partyková
Těmto metodám se věnuje dvacet let. Jako přední odborník se účastnila světových urinoterapeutických kongresů v Brazílii 2003 a Mexiku 2009.
Přes 20 let pracovala jako všeobecná" obvodní lékařka. Tři roky byla vedoucí lékařkou polikliniky našeho velvyslanectvi v Moskvě. Zde absolvovala na Lékařské fakultě Lomonosovovy univerzity postgraduální kurz reflexní terapie a akupunktury, získala řadu odborných kontaktů a seznámila se teoreticky a prakticky s netradičnimi léčebnými postupy, jako jsou bezkontaktní masáže. urinoterapie a léčebné hladovění.
je absolventkou Fakulty všeobecného lékařsrví Univerzity Karlovy v Praze. Pracovala 7 let na klinice, z toho 5 lel jako anesteziolog ve Fakultni nernocnici na Královských Vinohradech v Praze.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2018, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz