Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


36 důkazů boží existence

36 důkazů boží existence

Kromě pedagogické dráhy se věnuje psaní životopisů, esejů, povídek a románů, za něž získala řadu významných literárních ocenění.
Úspěšná americká spisovatelka Rebecca Newbergerová Goldsteinová (nar. 1950; u nás dosud známá jen jako autorka životopisu Kurta Gödela) pochází z ortodoxní židovské rodiny, graduovala na Princetonu a stala se profesorkou filosofie.
Dodatek knihy tvoří unikátní filosofický přehled šestatřiceti důkazů Boží existence, opatřený vědeckými kritickými komentáři.
Hrdinou románu je úspěšný profesor psychologie náboženství Cass Seltzer, ateista s duší, Žid pocházející z dosud jediného chasidského štetlu ve Spojených státech, z Nového Waldenu, fiktivní postava, s níž se autorka v mnoha ohledech nejvíce ztotožňuje.
a ukazuje, jak složitou otázku představuje zapojení géniů do většinové společnosti a uzavřené náboženské komunity.
V tomto úsměvném románu z amerického univerzitního a ortodoxně židovského (chasidského) prostředí konfrontuje autorka fiktivní postavy s otázkami psychologie víry

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon +420 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2019, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz