Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


7 klíčů k celoživotní sexuální vitalitě

7 klíčů k celoživotní sexuální vitalitě
Novinka

Brian R. Clement, Anna Maria Clement      
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Omega      
ISBN:978-80-7390-608-5
Stran:224
Skladem:ano
Kategorie:Manželství, vztahy, sexualita
Kód:RJKMA18


Sleva 7% - z ceny 299,00 Kč s DPH
Nová cena 278,00 Kč s 10% DPH


kusů


PŘIROZENÉ ZPŮSOBY POSILOVÁNÍ LIBIDA, ZDRAVÍ A CELKOVÉ SPOKOJENOSTI.

DOBRÉ ZDRAVÍ VEDE K DOBRÉMU SEXU a váš pohlavní život se bude časem zlepšovat s tím, jak se každým rokem může posouvat kvalita vašeho intimního vztahu a působit vám stále větší potěšení.

Manželé Brian a Anna Maria Clementovi jsou renomovaní lékaři, kteří řídí chod mezinárodně proslulé wellness kliniky, a ve své knize přinášejí tipy a rady, jak si udržet sexuální vitalitu a rozvíjet intimitu po celý život. Jejich doporučení jsou založena na ryze přírodní bázi a může je vyzkoušet každý, aniž by přitom musel užívat jakékoli léky.

Autoři vnímají sexuální energii jako univerzální palivo, které vyživuje mysl, tělo i ducha. Jsou přesvědčení, že pohlavní aktivita je jednou z nejúčinnějších metod, jak přirozeně upevňovat zdraví a zvyšovat kvalitu života. Sedm klíčů v názvu knihy se týká následujících oblastí:

•Zdraví, výživa, detoxifikace a cvičení pro všechny věkové kategorie •Masážní techniky pro zlepšení sexuálních funkcí •Recepty bohaté na živiny, které zkvalitňují sex •Řízená představivost a meditace rozvíjející intimitu •Tipy a rady pro probuzení libida, řešen dysfunkcí a zvyšování sexuální spokojenosti

V knize najdete také vědecky podložené informace vyvracející obecně rozšířené obavy a mýty. Přístup Clementových k sexualitě vám pomůže oživit váš pohlavní život a naučí vás, jak sex využívat ke zlepšení zdravotního stavu – a naopak.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2018, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz