Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Biosyntéza výbor z textů

Biosyntéza výbor z textů


E. Rodriguesová pak v textu "Biosyntéza: terapie jako tanec" reflektuje práci teoretika tance R. Labana a způsob, jak se promítla do biosyntetického konceptu motorických polí.
E. Frankelová v textu "Systemická intervence v biosyntéze" ukazuje možnosti propojování biosyntézy s metodou rodinných konstelací Berta Hellingera.
Sborník uzavírají dvě stati předních brazilských biosyntetických terapeutek.
Dále sborník obsahuje přednášku J. A. Carletonové, věnovanou původnímu konceptu seberegulace u Wilhelma Reicha, jednoho z hlavních inspiračních zdrojů biosyntézy, a potvrzování jeho názorů v zrcadle současné neurovědy.
Následuje trojice kapitol obsahující rozsáhlé a bohatě komentované případové studie, popisující Boadellovu práci s klienty s hraniční, kompulzivní a schizoidní charakterovou tendencí.
Publikaci otevírá brilantní text "Přenos, rezonance a interference", který osvětluje způsob, jakým jsou v biosyntéze chápány klasické psychoanalytické pojmy "přenos" a "protipřenos".
Jejím zakladatelem je britský terapeut David Boadella, který je zároveň autorem většiny textů v knize.
Biosyntéza je komplexní somaticky orientovaná psychoterapeutická metoda založená na spojení poznatků západní psychologie o psychosomatických blocích a východního učení o energetických drahách.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2018, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz