Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Cesta Davida Pondera Sedm rozhodnutí, která vedou k úspěchu

Cesta Davida Pondera    Sedm rozhodnutí, která vedou k úspěchu

Fiktivní David Ponder dostal dar druhé příležitosti - příležitost změnit svůj život. Andrewsova kniha a všeobecně platné pravdy, jež jsou v ní obsažené, mohou být druhou příležitostí pro čtenáře, kteří mají neuspokojivé zaměstnání, topí se v dluzích, čelí těžkostem v osobním životě nebo je obklopují negativně zaměření lidé. Kniha je neocenitelnou učebnicí úspěchu. Je ale ještě něčím víc: pozoruhodnou připomínkou nesmírné hodnoty každého lidského života.
Sedm historických postav - od krále Šalomouna a Abrahama Lincolna po Annu Frankovou a Kryštofa Kolumba - v rozhovoru s Davidem Ponderem prozrazuje, jak jim odvaha, houževnatost, nadšení, touha a optimismus pomohly dosáhnout velikosti tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám.
Poté je Ponder přemístěn do budoucnosti, kde spatří svůj život tak, jak by mohl vypadat, kdyby se zařídil podle doporučení svých rádců.
Ponder je obyčejný člověk, který přišel o práci a ztratil víru v život. Stojí před nejhorším rozhodnutím svého života: chce spáchat sebevraždu. V tom je přenesen zpět v čase a stává se svědkem sedmi rozhodujících okamžiků v dějinách lidstva. V každém z těchto momentů se setkává s významnou historickou osobností, která mu prozradí svůj návod na úspěch.
Ve své knize, která je bestsellerem v žebříčku New York Times, vypráví Andy Andrews moderní podobenství o muži jménem David Ponder.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2018, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz