Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Edgar Cayce o lásce

Edgar Cayce o lásce

Tato publikace je jednou z mnoha obsahu­ jící jeho záznamy.
Během tzv. životních výkladů byl mimo to schopen Kontaktovat tzv. uni­ verzální zdroj vědění - Akasha záznamy -a zodpovědět tak otázky jakéhokoliv charakteru.
Edgar Cayce byl schopen ve stavu změněného vědomí, v jakémsi autonavozeném transu, provádět telepatické lékařské diagnózy pacientů pouze na základě jejich jména a adresy.
Ačkoliv disponoval nevšedními silami, nebyl jimi fascinován a zásadní hodnotu pro něj vždy představoval dobrý vztah k Bohu a k bližním.
Tyto velmi cenné informace umisťují Edgara Cayceho po zásluze na vrchol oné pomyslné pyramidy duchovních učitelů, přes­ tože on sám byl proti jakémukoliv vyzdvihování vlastní osoby a va­ roval před jejím kultem. Zdůrazňoval, že naším ideálem by nerněl být nikdo menší, než sám Bůh a Ježíš Kristus.
Z oněch tří je to právě Edgar Cayce, jež za sebou zanechal nejlé­ pe zdokumentované dědictví, sestávající z jeho více než 1400 vý­ kladů.
Mezi jejich tři nejvýznamnější zakladatele lze za­ řadit švédského vizionáře Emanuela Swedenborga, Rakušana Rudolfa Steinera a amerického mystika, lidového léčitele a jasnovidce Edgara Cayceho, Tito tři velikáni byli, na rozdíl od většiny ostat­ ních duchovních vůdců schopni podpořit vlastní duchovní status svými nadpřirozenými schopnostmi, existujícími mimo horizont běžného vnímání a demonstrovat tak svoji nepochybnou výjimeč­nost.
Pro blížící se konec tohoto tisíciletí je charakteristický zvýšený zájem mladé generace o duchovní směry překračující rámec tradič­ ních náboženství.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz