Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Hovory s Bohem pro mladé (ve slevě jediný výtisk !)

Hovory s Bohem pro mladé (ve slevě jediný výtisk !)
Výprodej

Neale Donald Walsch      
Rok vydání:2003
Vydavatelství:Pragma      
ISBN:80-7205-915-7
Stran:189
Skladem: na dotaz
Kategorie:Náboženství a mytologie
Kód:005474


Sleva 25% - z ceny 178,00 Kč s DPH
Nová cena 134,00 Kč s 10% DPH
Autorův rozhovor s Bohem se tentokrát týká otázek mladých lidí, kteří by chtěli změnit svůj život. Při četbě knihy zjistí, že je to jejich vlastní rozhovor a otázky, které zde najdou, jsou jejich vlastními otázkami.

Představte si, že byste mohli dát Bohu jakoukoli otázku a on by vám odpověděl. Na co byste se zeptali?

Mladí lidé na celém světě kladou zajímavé otázky. Proto Neale Donald Walsch, jehož život se změnil v důsledku jeho rozhovorů s Bohem, měl další rozhovor.

Je to velmi prostý a srozumitelný rozhovor. Odpovědi v této knize mohou změnit vaše názory na Boha, peníze, sex, lásku a na všechno, co vás ve škole učili.

Jestliže vás zajímá, zda vám Bůh naslouchá, zda vám Bůh může opravdu pomoci, zda vás Bůh miluje a zda Bůh vůbec existuje, pak je tato kniha pro vás. Neboť zjistíte, že vlastně nejde o autorův rozhovor s Bohem. Důležitý je váš vlastní rozhovor. A nejlepší čas začít, je právě teď.

Neale Donald Walsch je autorem knih Hovory s Bohem, Přátelství s Bohem a Přijímání Boha; všechny tyto knihy se staly bestsellery. První kniha Hovorů s Bohem byla na seznamu bestsellerů půl druhého roku. Knihy byly přeloženy do sedmadvaceti jazyků a bylo jich prodáno mnoho milionů. Walsch pořádá přednášky a duchovní semináře, které rozšiřují poselství obsažené v jeho neobyčejných knihách. Jeho nejnovější práce zahrnuje semináře pro mládež na celém světě a tuto knihu.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon +420 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2019, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz