Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Jak se zbavit strachu - 30 kapitol a 21 technik, které změní váš život

Jak se zbavit strachu - 30 kapitol a 21 technik, které změní váš život
Novinka

Marian Jelínek, Jiří Kuchař      
Rok vydání:2021
Vydavatelství:Eminent      
ISBN:978-80-7281-564-7
Stran:232
Skladem:ano
Kategorie:Emoce, podvědomí, sebepoznání
Motivace, úspěch, propagace
Kód:B33784
Podobné knihy:Tajemství životní motivace - její spirituální rozměry a inspirace


Sleva 11% - z ceny 349,00 Kč s DPH
Nová cena 311,00 Kč s 10% DPH


kusů


Strach je úžasný pomocník a zároveň zlý pán. Je nám evolucí dán, aby nás chránil, ale pokud ho špatně pochopíme, může nás i zničit. Přirozený strach motivuje ke zlepšení našeho života; abnormální strach paralyzuje, otravuje mysl a narušuje náš subjektivní svět.

Životním úkolem je zbavit se strachu tím, že ho využijeme a zvládneme. Naše společnost je přitom obavami, dlouhodobým stresem a úzkostmi přesycená. Strach o život, který je přirozený a důležitý a ve skutečnosti nás chrání, se transformuje v destruktivní strach o ego.

Kromě jiného přináší tato kniha řadu skutečných životních příběhů. Lze v nich najít poučení a možné řešení, jak si se strachem v životě poradit. Každá ze třiceti kapitol vás něčím obohatí. Jsou rozděleny do čtyř částí a na fenomén strachu se dívají z různých úhlů pohledu. První přibližuje jeho anatomii a v dalších autoři inspirativní formou vysvětlují, co skutečně ubližuje a co naopak pomáhá - včetně závěrečné části, která se symbolicky jmenuje Bonus.

Marian Jelínek (1963) je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu UK a má doktorát z psychologie. Působil jako osobní trenér Jaromíra Jágra a v roce 2005 byl asistentem trenéra hokejové reprezentace týmu České republiky, který vyhrál titul mistra světa. S týmem mužstva HC Sparta Praha získal v letech 2006 a 2007 dva extraligové tituly.

Jiří Kuchař (1960) je absolventem ČVUT Praha a od roku 1991 se věnuje publikační činnosti. Podílel se na projektu Esoterické Čechy, Morava a Slezsko a je autorem řady knih, které vyšly v nakladatelství Eminent. Pravidelně publikuje v měsíčníku Regenerace. Svoje životní zkušenosti shrnul v knize Léčitelé, jasnovidci a mágové.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon +420 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2019, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz