Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Kraniosakrální terapie - biodynamický dech života

Kraniosakrální terapie - biodynamický dech života
Novinka

Ged Sumner, Steve Haines      
Rok vydání:2020
Vydavatelství:Fontána      
Skladem:ano
Kategorie:Léčení nemocí, diagnostika, etikoterapie
Zdravotní cvičení, sport, rehabilitace
Kód:B33435


Sleva 11% - z ceny 468,00 Kč s DPH
Nová cena 417,00 Kč s 10% DPH


kusů


Učebnice kraniosakrálních terapeutů Na nejhlubší úrovni naší fyziologie se všechny živé tkáně a tekutiny rozpínají a smršťují v rytmu s „dechem života“. Zkušený praktikant pomocí jemného doteku dokáže s těmito jemnými rytmy komunikovat a odstraňovat fyzické bolesti a píchání, akutní či chronické choroby, emocionální či psychické poruchy nebo jednoduše podporovat trvalé zdraví a vitalitu.

Tato nová a významná učebnice demystifikuje biodynamický přístup ke kraniosakrální terapii a ukazuje, jak a proč může být tak účinná a vyvolat přirozenou restrukturalizaci pro nastolení optimálního zdraví.

Autoři popisují, jak „naslouchat“ a adekvátně odpovídat systému každého klienta, jak vytvořit bezpečný prostor pro práci s různými druhy traumatu a jak řešit konkrétní stavy nerovnováhy pro upevnění hluboce pociťované, trvalé změny. Zkušenostní cvičení v celém průběhu knihy vedou čtenáře k tomu, aby praktikoval nově získané dovednosti a kultivoval své znalosti lidské anatomie a fyziologie.

Poslední kapitola, věnovaná rozvoji praxe, se zabývá otázkami, které řeší praktikanti ve snaze vybudovat si a udržet úspěšnou praxi.

Tato vysoce praktická učebnice povznese praxi kraniosakrálních terapeutů na novou úroveň. Navíc obsahuje spoustu materiálu, který shledají užitečným nejen bodyworkeři, ale také zájemci z laické veřejnosti.

Ged Sumner je praktikující kraniosakrální terapeut, instruktor kraniosakrální terapie a učitel čchi-kungu. Kromě toho studoval šiatsu, léčení a psychoanalytickou psychoterapii ve světle teorie citové vazby. Se zaujetím se snaží pochopit pozoruhodné procesy, které probíhají v živém těle, a zároveň vzdělávat druhé lidi, aby žasli nad divy vlastního těla (www.anatomy4you.com). Působí jako ředitel organizace Body Intelligence Training, která nabízí kurzy praktikantům biodynamické kraniosakrální terapie v Severní Americe a Australasii (www.bodyintelligence.com). Je autorem dvou dalších knih: You are How You Move – Experiential Chi Kung a Body Intelligence – Creating a New Environment. Vystudoval chemii, v současnosti žije v Austrálii se svou partnerkou a je otcem tří dětí.

Steve Haines pracuje ve zdravotnictví déle než dvacet let, od roku 1998 především jako bodyworker. Jeho pohled na svět utvářelo obhajování práv v oblasti psychického zdraví, přítomnost mezi aktivisty v boji proti AIDS a praxe jógy a meditace plus lyžování. Neustále ho inspirují a fascinují změny, které se mohou uskutečnit díky biodynamické kraniosakrální terapii. BKST studoval u Franklyna Sillse, Michaela Kerna a Katherine Uklejové. Působí v UK jako registrovaný chiropraktik a vyškolený instruktor šiatsu. Žije a pracuje střídavě v Londýně a Ženevě a mezitím po světě vyučuje kraniální terapii, například ve Švýcarsku, Spojeném království, Severní Americe a Malajsii.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon +420 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2019, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz