Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Lži století, které znají jen zasvěcení

Lži století, které znají jen zasvěcení
Heiko Schrang      
Rok vydání:2017
Vydavatelství:Grada Publishing      
ISBN:978-80-271-0310-2
Stran:208
Skladem: na dotaz
Kategorie:Záhady, tajemství, záhadologie
Beletrie, matematika, různé
Kód:B32761


Cena 399,00 Kč s 10% DPH- Kteří světoví politici a podnikatelé tahají za nitky v pozadí? - Co se stalo s těmi, jež se pokusili postavit nově zaváděným pořádkům? - Co skutečně vedlo k válkám v Afghánistánu, Iráku a Libyi? - Kam až vede vliv Goldman Sachs a kdo financoval nacisty? - Jaké tajemství se skrývá za vraždou Johna F. Kennedyho? - Je londýnské finanční City státem ve státě?

Autor pečlivě pracuje se zdroji a předkládá informace, které nahánějí hrůzu, ale měli bychom je znát. Ukazuje, jak současní „vůdci světa“ za přispění médií ovládají běžného člověka pomocí strachu, pocitů viny či závislosti na majetku. Ukazuje však také cesty, jak se z této pasti mocných vymanit a vykročit k pozitivnějšímu a svobodnějšímu přístupu k životu.

Knížka, původně autorem vydaná na vlastní náklady, se záhy stala velkým bestsellerem. Je na trhu zcela ojedinělá a zaujme každého, kdo se zajímavá o společenské a politické dění. Odkryje před vámi informace a kauzy, které měly zůstat skryté.

ODHALTE, KDO SKUTEČNĚ VLÁDNE SVĚTU!

Jak se dělají peníze z ničeho. Exponenciální růst – je úrok v rozporu s ústavou?. Zrada Bonnu na německé marce. Euro – spiknutí proti demokracii. Pozor! Budou eurobankovky (Y) brzy bezcenné?. ES, EU a tajemná síla za nimi. Spiknutí Goldman Sachs. Financování nacistů. Komu patří německé zlato?.

Jak se inscenuje válka. První světová válka a tajemství Lusitanie. Pearl Harbor. Tonkinský incident. Irácké války. Afghánská lež. Libyjská lež. Předstíraná morálka – Rwanda.

Záhadná úmrtí. Tajemství o vraždě Johna F. Kennedyho. Prokletí rodu Kennedyů. Kauza Kennedy: náhody, nebo tajené souvislosti?. Případ Rohwedder. Vražda Alfreda Herrhausena. Tajuplný skon Uwe Barschela. Případ Möllemann. Brusel a podivuhodná úmrtí.

Kdo vlastně vládne světu? Založení řádu Iluminátů. Jednodolarovka, vizitka iluminátů. Londýnská City – stát ve státě. Bilderberg – setkání s následky. CFR – Rada pro mezinárodní vztahy. Nový světový řád. Tajemná úmrtí v zájmu nového světového řádu .

Část Druhá

Univerzální zákony. Zákon příčinnosti. Zákon rezonance. Sál tisíce zrcadel. Zákon karmy. Smrt nebo život po životě (zákon reinkarnace). Důvody mezilidských konfliktů. Boj. Strach. Vina. Média. Všechno je energie. „Objektivní svět“. Síla intuice. Životní úkol. Závislost nahrazuje hledání. Tajemství třiceti dnů.

Schrang Heiko

Heiko Schrang se narodil v roce 1969 a dnes je znám především jako spisovatel. V roce 2013 vyšla jeho první kniha s názvem „Lži století, které znají jen zasvěcení“ (Die Jahrhundertlüge, die nur Insider kennen), která si vysloužila velkou mediální pozornost a stala se bestsellerem. I díky tomu následoval v prosinci 2014 její druhý díl. V roce 2014 také vznikl na serveru YouTube videokanál SchrangTV, který dnes pravidelně sledují desetitisíce předplatitelů. Heiko Schrang je však také autorem zdarma rozesílaných newsletterů, jejichž prostřednictvím se odběratelé v pravidelných intervalech dozvídají o aktuálních politických a hospodářských tématech jiným pohledem, nežli jak je prezentují média hlavního proudu. Po úspěšných proslovech na řadě mírových demonstrací, mimo jiné též na berlínském Postupimském náměstí nebo před Braniborskou branou, se Heiko Schrang zařadil mezi nejznámější šiřitele osvícených myšlenek v alternativních německých médiích.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz