Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Můj anděl půjde před tebou

Můj anděl půjde před tebou

se narodil v roce 1910 v Německu a je povoláním novinář. Vedle knihy Můj anděl půjde před tebou, která vyšla poprvé v češtině v roce 1996 v nakladatelství Zvon, vyšla česky i další jeho kniha Odstup satane - ďábel dnes (Zvon, 1997).
Georges Huber
Kniha je vhodná jako doplňková četba pro studenty teologie, ale i pro ty čtenáře, kteří chtějí získat informace křesťanském náboženství.
Autor předkládá církevní učení o andělech střízlivým, přiléhavým a obrazným jazykem a výklad obohacuje o hlubší pohledy a nové aplikace. Andělé, tak jak je popisuje, jsou naplněni životem a činorodostí.
V důvěrné spřízněnosti s anděly autor spatřuje účinný lék proti pocitům osamělosti a úzkosti, které lidé dnes často prožívají.
Popisuje nejrůznější případy jemných, ale účinných andělských zásahů do každodenního života lidí.
Autor publikace prostudoval dokumenty Druhého vatikánského koncilu, postoje papežů, Bibli, liturgické texty a spisy svatých, aby čtenářům mohl dát přesvědčivou odpověď na otázky týkající se víry v anděly a úctu k nim.
Mnozí dnešní křesťané mají problémy uvěřit v anděly a projevovat jim úctu.
Je v dnešní době vhodné je vzývat?
Existují vůbec andělé?

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz