Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Mystika na úsvitu novodobého duchovního života

Mystika na úsvitu novodobého duchovního života


Tato knížka chce čtenáře podnítit k tomu, aby ze správně pojímané novodobé vědy čerpal síly směrující do duchovního světa."
Autor svůj spis uvádí a vystihuje slovy: "...musíme hledat ty prvky novodobé vědy, které vedou k mystice. Na jejím základě můžeme znovu dosáhnout duševní pádnosti, která se nezastaví u temně mystického, jen citového vnitřního života, nýbrž vystoupá od mystického východiska k poznání ducha. Středověká mystika uchřadla, protože ztratila vědecké podloží, jež pozvedá síly duše vzhůru k duchu.
Rudolf Steiner s metodičností sobě vlastní provádí čtenáře dílem takových osobností, jako byli Mistr Eckhart, Mikuláš Kusánský, Jakub Böhme nebo Giordano Bruno a ukazuje význam těchto osobností pro naši dobu i pro budoucnost.
Tento dnes již klasický spis, který byl přeložen do mnoha světových jazyků, vás provede hlavními milníky duchovních dějin lidstva - učením nejvýznamnějších mystiků západního světa, - a ukáže vám, jak číst jejich díla, abyste správně pochopili souvislosti mezi jejich myšlenkovými světy a duchovními zkušenostmi.
Jedno z nejzásadnějších děl Rudolfa Steinera a moderní evropské esoteriky vůbec se po letech opět představuje českému čtenáři.
a její vztah k modernímu světovému názoru

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz