Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Na emoce s rozumem

Na emoce s rozumem

Christine A. Padesky se ve své praxi zaměřuje na kognitivní psychoterapii.
je psychologem a psychoterapeutem, který se dlouhodobě zabývá poradentstvím v oblasti mezilidských vztahů.
Dennis Greenberg
Kniha je určena všem, kdo potřebují řešit problémy ve vztazích s druhými lidmi, kdo chtějí lépe zvládat stresové situace a zlepšit si sebevědomí.
Tyto postupy lze využít i tehdy, když se snažíte abstinovat od alkoholu nebo znovu žít život bez drog.
Popsané psychologické postupy mohou řešit problémy také ve vztazích s druhými lidmi, lépe zvládat stres, zlepšit sebevědomí, stát se méně úzkostným a více si věřit.
Seznámíte se s metodami, které pomáhají zvládat nepříjemné emoce jako je deprese, úzkost, zlost, panika, žárlivost, pocit viny a studu.
Kromě toho se naučíte, jak uskutečnit ve svém životě změny, pokud na základě zkoumání svých myšlenek zjistíte, že určité problémy musíte vyřešit.
Poznáte, jak zkoumat smysl a užitečnost různých myšlenek, které vás během dne napadají, jak měnit ty myšlenky, které vás udržují ve špatné náladě, vedou k nevhodnému chování a narušují vaše vztahy s ostatními lidmi.
Kniha vám pomůže uvědomit si v běžných každodenních situacích, ale i během závažných životních událostí své vlastní myšlenky, emoce, chování a tělesné reakce.
Klíčová myšlenka kognitivní psychoterapie spočívá v tom, že naši reakci na určitou událost (a to v oblasti emocí, chování nebo tělesných pochodů) velmi silně ovlivňuje, jak tuto událost nebo prožitek chápeme.
Kognitivní psychoterapeut se zaměřuje na zkoumání myšlenek a přesvědčení klienta souvisejících s jeho náladou, chováním, tělesnými příznaky a také s událostmi, které se mu v životě přihodily.
Kognitivní terapie je jedna z nejúspěšnějších současných směrů psychoterapie.
Příručka kognitivní terapie pro klienty

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon +420 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2019, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz