Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Nádherné mateřství

Nádherné mateřství

Stejný důraz je kladen na znovunalezení vaší vnitřní síly a uvědomění si vašeho nového já po porodu. A dokonce je zde kapitola týkající se návratu k sexu - kdy nejlépe po porodu začít? Kniha, která novopečeným maminkám pomůže překonat náročné okamžiky nové životní role.
Kniha obsahuje tipy na vhodné druhy cvičení a zdravé stravování. V tématech týkajících se vzhledu lze najít užitečné rady, jak se dopracovat k plochému bříšku, co se dá dělat v případě křečových žil nebo rozšířených žilek na nohou, a ujištění, že vaše vlasy a pokožka budou opět přirozeně svěží.
Tato kniha srozumitelně popisuje dramatické dopady těhotenství a porodu na fyzický a psychický stav ženy a vysvětluje, proč je důležité být opět ve formě a jak toho po této významné životní události docílit.
Nádherné mateřství je jednoduchá příručka pro ženy, které mají za sebou porod svého prvního (nebo pátého!) děťátka, a přesto, nebo právě proto, jim není lhostejné, jak vypadají a jak se cítí.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz