Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Omezující mateřská láska

Omezující mateřská láska


Kniha obsahuje spousty nápadů, jak vylepšit vztahy s rodiči, partnerem a příbuznými, uvidíte rodinné konstelace v jiném světle a odhalíte, proč některé z nich nefungují.

Kniha je určena všem milujícím rodičům současným i budoucím, a také dětem, zejména těm, které už vyrostly ze svého dětství a nesou stopy přílišné mateřské lásky.
Podrobně také rozebírá zralost jedince k rodičovství a okolnosti, jež mohou pozitivní směrování jedince negativně ovlivňovat.
Detailně analyzuje partnerské vztahy rodičů jako základní složky úspěšné rodiny a na konkrétních případech ukazuje, kudy z možného problému ven.
Vynikající a jedinečný text knihy významného ruského psychologa nabízí charakteristiky, podle nichž můžeme odhalit, zda právě vy nejste původci přehnané mateřské lásky, či zda nejste naopak její obětí.
Příliš mnoho mateřské lásky ovšem škodí a plodí spoustu problémů jako jsou partnerské krize, předčasná úmrtí dětí i rodičů, ztrátu životní perspektivy obou stran apod.
Mateřská láska je globální fenomén, který je starý jako lidstvo samo.
První vydání vyšlo pod názvem Přehnaná mateřská láska.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz