Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Po extázi prádelna

Po extázi prádelna
Jack Kornfield      
Rok vydání:2005
Vydavatelství:Eminent      
ISBN:80-7281-276-9
Stran:296
Skladem: na dotaz
Kategorie:Náboženství a mytologie
Kód:S02030


Cena 299,00 Kč s 10% DPH


Kniha Po extázi prádelna je plná praktických rad a také soucítění a humoru. Na poli duchovní literatury funguje jako mezník a bezpochyby se stane dílem klasickým.
Rovněž nám předkládá podmanivé příběhy o tom, jaká úskalí s sebou nese snaha lidí zakomponovat tuto svobodu do všedního života, jehož součástí jsou nelehké rodinné vztahy, zápas o živobytí, choroby, zrada ze strany těch, kterým důvěřujeme - a také smrt.
Jack Kornfield, který vystudoval klinickou psychologii a zároveň byl vycvičen jako buddhistický mnich, využívá důvěrných postřehů a informací z první ruky k tomu, aby čtenáři ukázal, jak doopravdy vypadá duchovní procitnutí, svoboda a radost bez hranic, pocit jednoty s božským principem.
Na základě bohatých zkušeností nyní napsal dojemné, fascinující dílo o tom, kudy se duchovní cesta ubírá v moderní společnosti, a o potížích, jimž musejí čelit i ti nejosvícenější z nás, ať už vyznávají jakoukoli víru.
Jack Kornfield žil a vyučoval v blízkosti mnoha křesťanských mnichů a jeptišek, židovských mystiků, hinduistických světců, súfijských učitelů a vůdčích osobností na poli transpersonální psychologie.
V této vynikající knize zkoumá jeden z nejvýznamnějších buddhistických učitelů Západu radosti i výzvy, jež člověku přináší duchovní život.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz