Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Psychologie Atkinsonové a Hilgarda (dříve pod názvem Psychologie)

Psychologie Atkinsonové a Hilgarda (dříve pod názvem Psychologie)

Je doplněna množstvím schémat, fotografií a grafů.
Učebnice podává základní přehled psychologických poznatků, včetně nejnovějších výsledků výzkumu, přičemž kombinuje vědecký přístup se srozumitelným jazykem.
Kniha pokrývá hlavní oblasti psychologie: neurobiologické základy psychologie, kognitivní psychologie, emoce a motivace, osobnost, psychický vývoj, sociální chování, psychopatologie a psychoterapie.
Tým tohoto aktualizovaného vydání jsou S. Nolen-Hoeksema, B. L. Fredrickson, G. R. Loftus, W. A. Wagenaar.
Dnes je tato nesmírně úspěšná kniha průběžně aktualizována týmem, který se vydání od vydání mění.
První vydání moderně pojaté učebnice psychologie připravil Ernest Hilgard, profesor psychologie na Yaleově a Stanfordově univerzitě (USA). Postupně se učebnice stala známou jako dílo editorů Atkinsonové a Hilgarda.
Kniha je určena studentům psychologie, učitelství, lékařství a sociálních oborů, psychologům, pedagogům, sociálním pracovníkům, zdravotníkům, manažerům, středoškolákům připravujícím se na studium psychologie a dalším zájemcům o psychologii.
Kniha vychází v novém českém překladu.
Text je doplněn množstvím schémat, fotografií a grafů. Vede čtenáře k utváření vlastních názorů a klade důraz na praktické využití získaných poznatků.
historie a metodologie oboru, neurobiologické základy lidského chování, kognitivní psychologie, emoce a motivace, psychologie osobnosti, psychický vývoj, sociální chování, psychopatologie a psychoterapie.
V knize jsou pokryty hlavní oblasti psychologie:
Jedna z nejužívanějších učebnic psychologie na světě podává ucelený přehled nejdůležitějších psychologických poznatků a nových výsledků výzkumů, přičemž kombinuje vědecký přístup se srozumitelným jazykem.
Přepracované aktualizované vydání

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon +420 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2019, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz