Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Rostlinné oleje a tuky - Účinní pomocníci v péči o zdraví a pleť

Rostlinné oleje a tuky - Účinní pomocníci v péči o zdraví a pleť
Novinka

v prodeji od 31.03.2022
Ruth von Braunschweig      
Rok vydání:2022
ISBN:978-80-86356-62-4
Stran:328
Skladem: na dotaz
Kategorie:Léčení přírodními prostředky, herbáře
Kód:011142


Sleva 11% - z ceny 497,00 Kč s DPH
Nová cena 442,00 Kč s 10% DPH
Přírodní za studena lisované rostlinné oleje a tuky tvoří nedílnou součást vyváženého jídelníčku všech, kteří chtějí podpořit své zdraví přírodní cestou. Zároveň se používají v aromaterapii jako nosiče éterických olejů a k péči o pleť. Tyto přírodní suroviny člověka provázely od pradávna, a přestože na čas upadly v nemilost a nahradily je „moderní“ rafinované a minerální oleje, v posledních letech znovu získaly na oblibě i u širší veřejnosti. Povědomí o dostupnosti současné široké nabídky přírodních rostlinných olejů/tuků a možnostech jejich využití je zatím ovšem stále nízké. Množství odborných informací o jednotlivých olejích i užitečných, ověřených rad z praxe nabízí kniha Rostlinné oleje a tuky od německé aromaterapeutky a přírodní léčitelky Ruth von Braunschweig.

Autorka se v rámci své odbornosti rostlinným olejům věnuje dlouhodobě a čtenářům podrobně představuje:

• vysvětluje, jak oleje/tuky v rostlinách vznikají a jak je pro kvalitu výsledného produktu důležitý způsob získávání; • podrobně zkoumá složení a účinky hlavních složek rostlinných olejů, tedy mastných kyselin a doprovodných látek; • porovnává minerální oleje (produkty z ropy) používané v konvenční kosmetice s rostlinnými oleji; • sdílí své zkušenosti s využitím rostlinných olejů při rozličných zdravotních a kosmetických potížích; • přináší propracované profily svých oblíbených 45 rostlinných olejů a 8 bylinných olejových macerátů, které zahrnují kosmetické i léčebné využití, a praktické přehledy (tabulky) usnadňující výběr vhodného oleje. Kniha je vhodná pro laiky i profesionály, např. z oblasti aromaterapie, masáží, kosmetiky, výrobců kosmetiky a výživového poradenství.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz