Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Tarotové dvorní karty

Tarotové dvorní karty
Kate Warwick Smith      
Rok vydání:2008
Vydavatelství:Pragma      
ISBN:978-80-7349-150-5
Stran:196
Skladem: na dotaz
Kategorie:KARTY, taroty, čtení z ruky, sny
Kód:S01869
Podobné knihy:Vegetariánská kuchařka
Tarot of the Sacred Feminine (78 karet)
Karty Zdraví aneb co ti říká tvé tělo (50 karet)
Univerzální Waite Tarot (pouze 78 karet)
Krystalový Tarot (78 karet)


Sleva 7% - z ceny 180,00 Kč s DPH
Nová cena 167,00 Kč s 21% DPHAutorka vysvětluje, jak je možné jednotlivých karet využít k objevení skutečné "rodiny", lidí, kteří nás různými způsoby podporují. Ukazuje také, jak nám tyto karty pomáhají odkrývat vnitřní zdroje a čelit výzvám, které přicházejí zvenčí. S využitím nových i tradičních interpretací poskytuje kniha nástroj pro meditaci a setkání s archetypy.
Kniha předkládá nový pohled na šestnáct tarotových karet - krále, královny, rytíře a pážata. a nabízí způsob, jak může i začátečník v tarotu nahlížet na tyto karty, ztělesňující archetypální vzorce vztahů, a získat tak praktické a hluboké poznatky. S využitím kabalistického systému odkrývá zvláštní význam dvorních karet, coby pomocníků, škůdců, potenciálů a výzev z našeho vnitřního i vnějšího světa.
Kate Warwich Smith pracuje jako poradkyně. Dvacet let se zabývala studiem tradic západních mysterií. Žije Sonomě v Kalifornii, je vdaná a má dvě děti.
Kniha předpokládá zevrubný pohled na opomíjenou součást tarotu - dvorní karty a jejich roli ve výkladu vztahových vzorců. Autorka zde nabízí jedinečný systém interpretace dvorních karet, s jehož pomocí lze odhalovat povahu lidí, kteří náš obklopují a způsob, jakžm se k nám vztahují.
Archetypální vztahové vzorce Malých arkán.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz