Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Vítěz je sám

Vítěz je sám
Paulo Coelho      
Rok vydání:2009
Vydavatelství:Argo      
ISBN:978-80-257-0171-3
Stran:380
Skladem: na dotaz
Kategorie:Beletrie, matematika, různé
Kód:S02786


Sleva 7% - z ceny 298,00 Kč s DPH
Nová cena 277,00 Kč s 10% DPHKomu z nich se podaří v některém z mnoha snů, které jim okolní svět nabízí, rozpoznat svůj vlastní sen a uskutečnit ho?
Na tomto moderním "jarmarku marnosti" se setkávají ruský milionář Igor, král módy Hamid, původem z Blízkého východu, americká herečka Gabriela, dychtící po hlavní roli, ctižádostivý policejní vyšetřovatel Savoy, který doufá, že vyřeší největší případ svého života, a Yasmine, modelka stojící na počátku úspěšné kariéry.
Někteří z nich se dostali až na samotný vrchol a obávají se, že své skvělé postavení ztratí. V sázce jsou peníze, moc a sláva - tedy hodnoty, pro které je většina lidí ochotna udělat cokoliv a za jakoukoliv cenu.
V románu nás zavádí na Filmový festival v Cannes, kde se schází takzvaná Supertřída - lidé, kteří se proslavili ve vysněném světě módy a filmu.
Předkládá čtenářům román plný napětí, věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upínáme k bohatství a úspěchu za každou cenu, že mnohdy neslyšíme, co nám říká naše vlastní srdce.
V knize se autorvrací k důležitým myšlenkám z románů Jedenáct minut a Záhir.
Originál O vencedor está só

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz