Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Všechno o vašem dítěti

Všechno o vašem dítěti
Novinka

Andrea Homolová      
Rok vydání:2018
Vydavatelství:Infonika      
ISBN:978-80-906489-2-0
Skladem:ano
Kategorie:Narození dítěte
Kód:B32690
Podobné knihy:Všechno o 12 znameních


Sleva 11% - z ceny 499,00 Kč s DPH
Nová cena 444,00 Kč s 10% DPH


kusů


Velmi úspěšná kniha o dětech nového věku od Andrey Homolové vyšla poprvé v roce 2013 a maminky a matky ji nazývají biblí v péči o děti.

Je nejobsáhlejší a nejpodrobnější knihou na téma vývoje dětí z duchovního hlediska.

Také jste si všimli, že se rodí jiné děti? Mnohem vyspělejší, schopnější a duchovnější, vlastně malí Andělé, kteří si z duchovních světů stahují informace jako my z internetu. Liší se od dětí předešlých generací v mnoha směrech. Jakým způsobem, se dozvíte v této knize.

Kniha Andrey Homolové zasvěceně popisuje z duchovně vědeckého hlediska změny ve vývoji lidstva a dovoluje rodičům nahlédnout do hlubin duše jejich dětí a přináší návod, jak k těmto „novým“ dětem přistupovat a jak o ně pečovat, abychom v nich neuhasili jiskřičku božství, které je má vést k mnohem duchovnějšímu pojetí života, než na který jsme dosud zvyklí. Jsou to děti, které připravují budoucnost nového lidstva. Přinášejí impulzy, které svět posunou hodně daleko, dostanou-li příležitost.

Prohlédněte si obsah pro představu, jak obšírná a zajímavá kniha je…

V knize mimo jiné najdete:

Výborný a velmi podrobný psychologický rozbor děti podle jejich astrologického znamení:

* charakter dítěte * jeho ideální výchova do 7, 14 a do 21 let * jeho vztah k výchovným postupům a rodině * jeho pozice jako sourozence a jeho sourozenecké vztahy * jeho osobnost: temperament, dlouhý vyčet povahových a charakterových rysů * jeho zdraví, sklon k nemocem a jeho energeticky potenciál * jeho schopnosti, nadání, vzdělání a vztah ke škole * jeho vztahy a chování v nich, včetně odchodu z rodičovského hnízda * jeho osobnost: temperament, dlouhý výčet povahových a charakterových rysů * jeho zdraví, sklon k nemocem a jeho energeticky potenciál * jeho strachy, omezení, obavy a bloky

Dále v knize najdete odpovědi na tak zajímavé otázky jako je „Jak si nás jako rodiče dítě vybírá?“ a „Kdy začíná citový vztah mezi dítětem a matkou?“, „Odkud k nám dítě přichází?“ atd.

Přidat k oblíbeným odkazům Doporučit příteli Tisk informací Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2018, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz