Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Výbušná archeologie

Výbušná archeologie

Za jakým účelem postavili Mayové známé přistávací plochy pro helikoptéry, jež klasická archeologie ještě v roce 1990 považovala za taneční pódia? atd.
Není zvláštní, že v Ekvádoru byl před 3500 lety vystavěn kamenný val, který přesně kopíruje linii rovníku?
Jak je možné, že v jeskyních pod kdysi úrodnou a vodou oplývající Saharou byl nalezen nákres Mléčné dráhy v takové pozici, která byla z pozemské perspektivy viditelná jen před 25 900 roky?
Dokázali šamani v extatickém rozpoložení snížit váhu žulových bloků, když takzvaně transcendentovali s energetickou podstatou kamenů?
V létě 1984 objevili američtí vědci v Antarktidě kameny, které obsahovaly bakterie pocházející z Marsu. Jak se dostaly na Zemi?
Jaký signál přijala z kosmu NASA dne 28. června 2002 při pátrání po mimozemských civilizacích a proč nebyl dosud rozšifrován?
Jak by mohli starověcí stavitelé dopravit obrovské balvany do podzemních zařízení, jejichž vchody by tyto kamenné giganty neprošly?
Záhadné podzemní stavby starověkých Egypťanů - to že jsou díla faraonů?
Erich von Däniken a světoznámí archeologičtí experti pokládají tucty znepokojivých otázek a s velkou přesvědčivostí na ně odpovídají:
Dějiny bez dogmat

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz