Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Pozoruhodné knihy

NOTABLE SHOP
Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Záhady a otazníky starých pověstí českých

Záhady a otazníky starých pověstí českých

Jeho díla: Mystéria země české, Neslavné konce mocných, Největší tajemství Ježíše z Nazaretu, Po stopách římských tyranů, Svět záhad a tajemství, Neslavné konce slavných, Tajemství čachtické bestie, Záhady starých pověstí českých, Velké záhady protektorátu, Paranormální mystéria, Tajný projekt KGB, Popravy českých pánů.
Byl spoluzakladatelem Nadace pro studium a výzkum hraničních jevů (1994- 96) a jedním z předních protagonistů prvního českého ufologického projektu ZÁŘE, zaměřeného na sběr, evidenci a ověřování zpráv o výskytu UFO nad územím ČR. V současnosti působí jako nezávislý badatel a publicista. Jeho specializací jsou paranormální jevy a historické záhady a otazníky.
V letech 1990 - 1996 publikoval série odborných studií a článků v českých a slovenských masmédiích. Podílel se na realizaci ufologických pořadů v rámci Nedělních rán České televize a některých dílů Záhad a mystérií TV Prima.
V roce 1990 jeden ze zakladatelů Československé archeoastronautické asociace (Čs.AAA). Jako její první prezident se podílel na rozvoji badatelské činnosti ve všech oblastech záhadologie, zejména pak ufologie, parapsychologie a paleoastronautiky.
Mgr. Vladimír Liška
Přibližuje národní pověsti nečekaným způsobem, kniha je záhadologickou výpravou za poznáním.
Její kořeny jsou však mnohem starší a je otázkou, do jaké míry se do ní promítly například vlivy keltské, třebaže autor se neztotožňuje s názory ryzích keltologů.
Původ naší národní mytologie sahá k počátkům 12. stol., kdy se o ní zmínil kronikář Kosmas.

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon +420 775 965 556

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2019, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz