Cesty mezi světy - internetové knihkupectví

Cesty mezi světy

Pozoruhodné knihy - internetové knihkupectví

Přihlášení

Registrace


Rétorika vážnost mluveného slova

Rétorika      vážnost mluveného slova

Dovoluji si tvrdit, že nejde jen o další příručku, jakých už máme hodně, nýbrž o práci svěží, přinášející do dané odborné a praktické oblasti něco nového."
Kniha je velkým přínosem pro studium moderně pojaté rétoriky prezentované z hlediska současných komunikativních potřeb."
"Autorka podává pomocnou ruku všem, kteří chtějí čelit nástrahám převratné současnosti, mají zájem odstraňovat své rétorické neobratnosti a dále rozvíjet svůj řečový projev...
Knihu ocení učitelé, studenti středních a vysokých škol, ale i všichni ti, kteří vystupují na veřejnosti.
Připomíná nezbytnost péče o mluvené slovo v dnešní uspěchané informační společnosti. Nezapomíná ani na emoční stránku jazyka, jeho skryté významy a role, jeho formy užití ve společenském životě.
Renomované autorka klade důraz na techniku mluveného projevu, formy řečnických projevů a psychologické aspekty rétorických dovedností.
Publikace přibližuje význam jazykové komunikace jak z hlediska běžného dorozumívání mezi lidmi, tak z hlediska správné mluvy odborné.
Vážnost mluveného slova,

Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku
Zpět

Registrace
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů
Zásady cookie
Newsletter

Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Zasílejte mi prosím newsletter

Cesty mezi světy

email: info@pknihy.cz

tomindo © 2012-2023, systém TomShop 2.5 | www.pknihy.cz | www.pozoruhodneknihy.cz | www.pozoruhodnedarky.cz | www.vilandule.cz